Litt lettar å lese no?

Av | 14. september 2019

Nokken fikk ikkje pdf-filan med valgresultatet opp på nettbrett/telefon.
Her kjem lista over dem som skal sitte i det nye kommunestyret, og dem som ikkje skal det.
To ** betyr at vedkommende har fast plass, ei * betyr vararepresentant.

Fra valgprotokollen:

E2.2 Valgte representantar og vararepresentantar

Valglistens navn: Miljøpartiet De Grønne

Nr.:

Representantens navn:

Fødselsår:

1

Hilde Lisbeth Strand

**

1972

2

Per Elias Henriksen

*

1959

3

Kent Are Olsen

*

1971

4

Halvor Stubberud Hanssen

*

1976

5

Jens Uedel

*

1985

6

Mari-Ann Grønås

1969

7

Aud Rochmann

1960

8

Reidun Aspmo

1951

9

Jack Ivan Hansen

1960

10

Tord Walderhaug

1955

Valglistens navn: Arbeiderpartiet

Nr.:

Representantens navn:

Fødselsår:

1

Arnold Nilsen

**

1959

2

Nicklas Johansen

**

1996

3

Anne Kaja Knutsen

**

1962

4

Marit Stubberud Hanssen

**

1978

5

Aleksander Uteng

**

1986

6

Ole Roger Storås

**

1952

7

June Pettersen

**

1983

8

Astrid Kolbeinsen

**

1967

9

Trond Abelsen

**

1952

10

Tommy Sarnes

**

1966

11

Sverre Pedersen

**

1960

12

Jan Harald Jansen

**

1963

13

Martin Ness

**

1954

14

Einar Svendsby

*

1977

15

August Sebulonsen

*

1997

16

Åsta Sortland

*

1981

17

Patrick Heimstad

*

1999

18

Siren Gulleng Nordmo

*

1969

19

Marie Bartnæs

*

1950

20

Håkon Ryvoll

*

1956

21

Odd Arne Andreassen

*

1950

22

Wibeke Wilsgård

*

1971

23

Tone Alfredsen

*

1973

24

Silje Grotle Nilssen

*

1977

25

Hanne Marit Bergland

*

1953

26

Mette Granheim

*

1953

27

Per Helge Iversen

*

1961

28

Vibeke Persdatter Iversen

*

1989

29

Helga Alver

*

1950

30

Ståle Myrvang

1964

31

Jan Oddvar Eriksen

1954

32

Leif Einar Thomassen

1958

33

Unni Esaiassen

1960

34

Jim Frantzen

1976

35

Solveig Flakstad

1961

36

Vidar Øynes

1965

37

Birgit Øynes

1946

38

Krister Viken

1965

39

Henriette Sundquist

1976

40

Sigfred Esaiassen

1960

41

Marianne Stokmo Johansen

1985

42

Ronny Hansen

1946

43

Linn Fanny Frantzen

1987

44

Gunn Hansen

1948

Valglistens navn: Fremskrittspartiet

Nr.:

Representantens navn:

Fødselsår:

1

Line Miriam Haugan

**

1969

2

Torkel Johnsen

**

1980

3

Tonni Nylund

**

1974

4

Marita Olsen

*

1978

5

Inger Gårseth Hov

*

1960

6

Barbro Yvonne Johnsen

*

1980

7

Asmunn Arnesen

*

1947

8

Maria Ludviksen

*

1978

9

Frode Haug

*

1972

10

Heidi Isaksen

1969

11

Hermod Asle Eide

1972

12

Håvard Mikalsen

1974

13

Hege Bakken Karlsen

1970

14

Lars Petter Vik

1960

15

Kåre Leiknes

1939

16

Bent Einarsen

1974

17

Janstein Jørgensen

1948

18

Marthe Christel! Haugan

1994

19

Oksana Jørgensen

1958

20

Kathrine Olsen

1999

21

Geir-Magne Krey Jenssen

1978

22

Arnulf Bertheussen

1944

23

Ole Jan Asheim

1957

 

Valglistens navn: Senterpartiet

Nr.:

Representantens navn:

Fødselsår:

1

Tom Rune Eliseussen

**

1972

2

Roy-Willy Hansen

**

1959

3

Bjørn Richard Pedersen

**

1979

4

Anders Killie Solli

**

1981

5

Regine Solli

**

1997

6

Wivi Jakobsen

**

1967

7

Knut-Ole Rabbmo

**

1984

8

Grete Pedersen

**

1964

9

Anne Grete Normann

**

1971

10

Roy Alapnes

**

1964

11

Gunnleif Alfredsen

**

1955

12

Sarah J. Hansen

*

1962

13

Lisa Grande

*

1985

14

Egil Johansen

*

1967

15

Ole Birger Killie

*

1964

16

Aleksander Antonsen

*

1986

17

Alf Nylund

*

1950

18

Hans Peder Pedersen

*

1944

19

Renate Renland

*

1972

20

Roall Wang

*

1952

21

Morten Kreutzer Johnsen

*

1995

22

Egil Hofsøy

*

1970

23

Børge Johan Andreassen *

1960

24

Renate Eide *

1977

25

Håvard Killie *

1989

26

Hans Peder Myrli

1960

27

Ove Nygård

1959

28

Kjetil Renland

1944

29

Ida Josefine Hallangen

1990

30

Siv Anita Nygård

1962

31

Knut Børge Arnesen

1983

32

Anita Nygård

1972

33

Jarl Andre Normann

1962

34

Per-Arne Erlandsen

1967

35

Bjarte S. Hansen

1952

36

Gunnar Eide

1953

37

Linn-Mari Smørvik Alsos

1992

38

Agnethe K. Frydenlund

1937

39

Karl-Egil Iversen

1957

 

Valglistens navn: Kristelig Folkeparti

Nr.:

Representantens navn:

Fødselsår:

1

Per Inge Søreng

**

1946

2

Bing Karlsen

*

1966

3

Tonje Fyhn Walsø

*

1998

4

Anette Sørensen Rege

*

1971

5

Vegard Svensen

*

1951

6

Oddmund Brundtland

1943

7

Trond Inge Kristoffersen

1958

8

Yngvar Svensen

1978

9

Odd Inge Heng

1980

10

Trond Arne Nergård

1954

11

Thomas Daniel Tipo Deng

1966

12

Janne Helen Fyhn

1977

Valglistens navn: Høyre

Nr.:

Representantens navn:

Fødselsår:

1

Geir Inge Sivertsen

**

1965

2

Jan Fredrik Jenssen

**

1956

3

Christine Johansen

**

1972

4

Nina Frantzen

**

1976

5

Rolf Bjørnar Tøllefsen

**

1968

6

Elin Byberg

**

1978

7

Louis S. Edvardsen

**

1970

8

Sissel Haugslien

**

1963

9

Daniel Jensen

*

1985

10

Beate Seljenes

*

1978

11

Guttorm Nergård

*

1955

12

Alexander Asbøl

*

1991

13

Age Konradsen

*

1954

14

Margareth Edvardsen

*

1974

15

Susanne Johnsen

*

1981

16

Hans Henriksen

*

1980

17

Katrine Jensen Hansen

*

1993

18

Lene Jørgensen

*

1969

19

Jorhill Andreassen

*

1948

20

Lisa Carine Kvalvik

1983

21

Ole-Jakob Richardsen

1984

22

Rune Paulsen

1974

23

Ann-Iren Stokmo Johansen

1982

24

Espen Storås

1976

25

Neda Elmola

1981

26

Jostein Edvardsen

1948

27

Roald Landset

1967

28

Solvar Nordheim

1954

29

Jan-Tore Bakli

1975

30

Tommy A. Nilsen

1972

31

Trond Berntsen

1965

32

Lars Jørgen Kristoffersen

1969

33

Odd Jarle Olsen

1949

34

Jorunn Villseth

1950

35

Kato Løvstad

1952

36

Hans Helge Jørgensen

1946

37

Einar Tore Esaiassen

1950

38

Andrea Nakata

1974

39

Tor Gjermund Hjelseng

1967

40

Veronika Pettersen

1974

41

Morten Kristiansen

1975

42

Carina Beate Heitmann Haugen

1982

43

Linda Fredriksen Wilsgård

1960

44

Marit Olsen

1967

45

Greta Edvardsen

1949

46

Iselin Einangshaug

1990

47

Lasse Marco Olsen

1974

48

Jan-Inge Bjerke

1961

49

Morten Jørgensen

1963

50

Svein Gunnar Wilsgård

1967

51

Elin Nilsen

1975

Valglistens navn: SV – Sosialistisk Venstreparti

Nr.:

Representantens navn:

Fødselsår:

1

Herbjørg Valvåg

**

1951

2

Eli-Ann Andreassen Jensen

**

1956

3

Gunn Knarr

*

1990

4

Oscar Nergård

*

2000

5

Heidi Hilmarsdotter Hansen

*

1972

6

Bjørn Stangnes

*

1972

7

Marte Lajord Frøseth

*

1985

8

Gunn Elin Gauthun

1966

9

Herman Hovda Lien

1999

10

Arne Kvaal

1951

11

Sindre Sandvik

1980

12

lna Aanesland

1945

13

Elin Johanne Røang

1974

14

Mohammad Hosseini

1992

15

Dag Frøland

1949

16

Miriam Olsen

1990

17

Brith Kathe Sørensen

1944

18

Elise Johanne Log

1980

19

Linda Andersen

1960

20

William Pettersen

1999

21

Martin Abrahamsen

1987

22

Frid Sørensen

1951

23

Erling Arne Stangnes

1941

24

Anne-Lena Olsen Elvebø

1992

25

Keila B. Da Cunha Andreassen

1983

26

Magne Arne Reigstad

1949

27

Adna Abdirahmaan Mohamed

1985

28

Marit Holmbukt

1966

29

Sissel Hofsøy

1950

30

Bente Zakariassen

1959

31

Viviann Nygård

1961

Valglistens navn: Senjalista

Nr.:

Representantens navn:

Fødselsår:

1

Elisabeth Rognli

**

1979

2

Grethe Sebulonsen

**

1972

3

Jasmin Agovic-Nordaas

**

1975

4

Jon Kvistad

**

1959

5

Tor Atle Aune

**

1951

6

Jostein Arild Hansen

**

1959

7

Renate Leiknes

*

1982

8

Ole Henriksen

*

1950

9

Frode Tøllefsen

*

1969

10

Terje Konradsen

*

1947

11

Pia Larsen

*

1984

12

Ove Strand

*

1969

13

Veronika Møller

*

1972

14

Kine Berntsen

*

1985

15

Werner Hansen

*

1968

16

Alf-Tore Kristoffersen

1977

17

Per Kristian Jensen

1974

18

Inger Annie Jensen

1965

19

Svein Kvalvik

1967

20

Inge Ketil Brynjulfsen

1965

21

Synnøve Storjord

1944

22

Hans Takøy

1944

23

Aina Pettersen

1979

’24

Ørjan Aune

1985

25

Oddbjørn Rikardsen

1952

26

Tor Kjetil Leiknes

1972

27

Heidi Merete Hansen

1963

28

Birger Bergland

1947

29

Roger Hanssen

1966

30

Else Edorsen

1977

31

Willy Kristensen

1955

32

Jan Age Leiknes

1973

33

Kathrine Gry Jakobsen

1981

34

Bergtar Roald Opsett

1952

35

Arne Johansen

1963

36

Bjørnar Hagensen

1944

37

Mary-Ann Flovik

1948

38

Lisa Johnsen

1976

39

Frank Jonny Solbakken

1966

40

Eivind Pedersen

1952

41

Bjørnar Skogstad

1951

42

Svein-Erik Sørensen

1967

43

Dagfinn Johansen

1957

44

Steinar Olsen

1947

45

Thomas Sindre Heiberg

1980

46

Rune Hanssen

1990

Venstre

Nr.:

Representantens navn:

Fødselsår:

1

Kjell Harald Horn

1970

2

Camilla T. Karolius

1978

3

Benedicte Bjørnås

2000

4

Eline l. Svendsen

2000

5

Erling A. Horn

1976

6

Frode Lund-Hansen

1962

7

Eirik Spissøy

1966

8

Arnstein Smevik

1960

9

Katrine B. Horn

1997

10

Claus Bergh

1951

11

Inger-Kristin Dahl Olsen

1961

12

Tove Smevik

1959

13

Ulf Nilsen

1976

14

Hans Skollevall

1951

15

Øivind Fossli

1974

16

Tommy Kvistad

1961

 

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *