– Melding fra Kråkeslottfestivalen:
– Det er bare litt over en uke til Kråkeslottfestivalen 2026, og nå kan man kjøpe enkeltbilletter til arrangementene! Sjekk www.kulturslottet.no for hele programmet!
Daniela Reyes konsert ble raskt solgt ut, og vi har derfor flyttet den fra Senja Roasters til Stonglandet kirke. Det vil si at flere får sjansen til å se en av våre beste, unge tekstforfattere! Det nye albumet hennes, «La meg bli ditt gjemmested», viser en artist som fortsatt er i rasende utvikling. Løp og kjøp billett!
Årets teltcamp er kanskje den fineste vi har hatt så langt, rett ved Stonglandet kirke, helt sentralt på Stonglandseidet, med kort vei til alt som skjer! Bobilparkeringen er ved Stonglandet skole, i gåavstand til sentrum.
Det blir som vanlig mye god mat å få kjøpt, blant annet gulasj (med kjøtt eller vegansk type), bacalao, lapskaus, fiskeburger, hamburger, wraps, sveler, kaker og (selvfølgelig) vafler. Matsalget er det flere lokale foreninger på Sør-Senja som står for.
Det meste av informasjon om årets festival finner du på www.kulturslottet.no, men dersom det er noe du lurer på som du ikke finner svar på nettsiden, så er det bare å ta kontakt!
Vi teller ned dager til å se dere alle sammen!
Vennlig hilsen,
Alle oss i Kråkeslott-festivalen
